Tel.: +420 603 224 697
Email: info@bautop.cz
Puklice 233
58 831 Puklice
Získejte zdarma cenovou nabídku nebo nám pošlete svou otázku. Je to zdarma, jednoduché a rychlé. chci víc

PLYNOVÉ KOTLE

Plynové kotle jsou v současnosti jedním z nejefektivnějších a zároveň vysoce komfortních způsobů vytápění. Nabízíme široký sortiment plynových kotlů značky Ferolli, jednoho z největších výrobců topenářské techniky na světě. Řešíte–li vytápění v rodinném domku, můžete se rozhodnout pro závěsné plynové kotle nebo kondenzační kotle.

Pro společné vytápění bytových prostor nabízíme speciální stacionární plynové kotle, pokud však hledáte technologicky vyspělé řešení pro oblast průmyslu, můžete si u nás pořídit také průmyslové plynové kotle.

Závěsné kotle

Stavíte rodinný domek nebo rekonstruujete byt a hledáte kompaktní, kvalitní, úsporný a současně cenově přiměřený kotel, který Vám zajistí komfortní vytápění i ohřev teplé užitkové vody? Pak zcela jistě nepřehlédněte nabídku, kterou pro vás připravil jeden z největších světových výrobců topenářské techniky firma FERROLI. Elegantní líbivý design, moderní mikroprocesorová technologie a autodiagnostika, spolehlivý celoročně automatický provoz, přednastavitelná plynulá regulace výkonu, jednoduché intuitivní uživatelské ovládání, možnost řízení kotle pomocí regulátoru OPEN THERM s funkcí dálkového programátoru, funkce ECO/COMFORT pro ohřev teplé užitkové vody (TUV), plnohodnotná ekvitermní regulace, nízká spotřeba, vysoká účinnost a dlouhodobá životnost, jakož i snadná a rychlá instalace včetně kvalitního servisu – to vše jsou vlastnosti, pro které si plynové kotle FERROLI získávají stále větší oblibu mezi zákazníky po celém světě. Neustále inovovaný sortiment závěsných kotlů FERROLI prostě přináší optimální řešení pro každého uživatele.

Kondenzační kotle

Opravujete byt, budujete či rekonstruujete domovní kotelnu a hledáte úsporný, ekologicky šetrný, kvalitní a současně cenově přiměřený kotel, který Vám zajistí komfortní vytápění i ohřev teplé užitkové vody? Potom nepřehlédněte nabídku jednoho z největších světových výrobců topenářské techniky.

Stacionární a průmyslové kotle

Budujete či rekonstruujete domovní nebo blokovou kotelnu, potřebujete vhodný zdroj tepla pro technologii průmyslových procesů a hledáte úsporný, ekologicky šetrný, kvalitní a současně cenově přiměřený kotel, který Vám zajistí komfortní dodávku tepla, případně i ohřev teplé užitkové vody? Potom nepřehlédněte nabídku jednoho z největších světových výrobců topenářské techniky. Široká nabídka stacionárních kotlů je výsledkem dlouhodobého výzkumu a vývoje společnosti FERROLI na základě zkušeností z trhů zemí západní a severní Evropy, které jsou tradičně citlivé k životnímu prostředí. Elegantní účelový design, integrované moderní technologie, autodiagnostika, spolehlivý automatický provoz, funkční řízení výkonu, ekvitermní regulace, intuitivní obsluha, nízká spotřeba, vysoká účinnost a dlouhodobý ekologicky šetrný provoz - to jsou vlastnosti, pro které si kotle FERROLI získávají stále větší oblibu mezi zákazníky po celém světě. Ucelená nabídka stacionárních kotlů FERROLI přináší optimální řešení pro každou aplikaci s garancí snadné instalace a kvalitního servisu.

Příslušenství

Příslušenství plynových kotlů zahrnuje odkouření, regulátory a termostaty.